Zdeněk Technik | 19. 03. 2019

Paní Roskovou mi doporučila sestra, které zařizovala koupi, financování i pojištění bytu k její velké spokojenosti. Proto jsem se na pí Roskovou s důvěrou obrátil při koupi bytu a mohu jen chválit profesionální přístup, znalosti a ochranu svého klienta. Paní Rosková je makléř, finanční poradce i "právník" v jednom velkém srdci s lidským přístupem. Vše dotáhne do posledního detailu. DOPORUČUJI a děkuji - Zdeněk Technik

Lucie Kovářová | 12. 01. 2019                                                                   
Spolupráce s paní Roskovou byla výborná. Velmi oceňujeme její zodpovědný přístup a férové jednání. Při vybírání nemovitosti nám hodně pomohla videoprohlídka s popisky, díky které jsme si mohli předem lépe udělat představu o uspořádání a velikosti bytu. Další velkou výhodou pro nás byl kompletní servis, který nám paní Rosková poskytla (zprostředkování koupě bytu, vyřízení hypotéky, pojištění), což velmi usnadnilo a zrychlilo celý proces. Jednání byla vždy věcná, vše nám bylo trpělivě vysvětleno. Především díky ní vše proběhlo rychle a bez komplikací. Děkujeme a rozhodně doporučujeme. Kovářovi
 
Ivana Štarchová | 11. 12. 2018

Dobrý den, spolupráce s paní Roskovou byla výborná, vše na čem jsme se dohodly po celou dobu platilo. Prodej proběhl ke spokojenosti obou stran. Doporučuji a děkuji Štarchová 

 
Jan a Ivana Bílkovi | 13. 11. 2018

Velmi oceňujeme jednání, přístup a postup paní Roskové při koupi bytu. Jednání a vystupování jsou na vysoké profesionální úrovni. Po celkovém sblížení je pro nás jako rodinný přítel. Je vstřícná a ochotná v kteroukoliv denní dobu. Kromě koupi bytu zajistí i další související věci spojené s bytem. Paní Rosková může sloužit za vzor všem makléřům. Vřele ji doporučujeme a ještě jednou jí za vše děkujeme. Jan a Ivana Bílkovi 

 
 
Václav Šoltys | 16. 10. 2018

Paní Rosková je ochotná, příjemná a profesionální. Při zařizování hypotéky mi se vším poradila, ihned rozpoznala, že jsem člověk, který vše odkládá na pozítří a proto mě neustále upozorňovala, které dokumenty mám obstarat, podepsat, přinést apod. Bez její péče bych byl dnes nejspíš bezdomovec. Kdykoli jsem se mohl na paní Roskovou obrátit s prosbou o radu a vždy mi byla poskytnuta.

 
 
 Libor Štembera 02.10.2018
 
Paní Rosková mi velmi pomohla při refinancování hypotéky, sestavila životní pojištění dle potřeb a vše ochotně zařídila. O každé informaci a postupu okamžitě informovala. Je ochotná, příjemná a časově se přizpůsobí. Za což ji děkuji a vřele doporučiji.
 
 
 
Tomáš Hojný 12.07.2018
 
 Paní Roskovou zná celá naše rodina více než 10 let. Naše spolupráce byla započata stavebním spořením a pokračovala se sjednáním životního pojištění až po koupi bytu, se kterým mi velmi pomohla. Pro mou situaci vybrala nejvhodnější financování nemovitosti a ve své podstatě zařídila kompletní realitní servis, přičemž kontrolovala, abych nikomu nenaletěl. Paní Rosková je operativní, rychle reaguje, je ochotná, příjemná a časově se přizpůsobí klientům. Spolupráci s ní tedy mohu vřele doporučit.
 
 
  Nikola Korčáková | 20. 08. 2018

Paní Rosková je spolehlivý, profesionální a stále skvěle naladěný makléř. Nemá problém s Vámi mluvit pozdě večer, brzy ráno nebo se jet s Vámi o víkendu podívat na nemovitost. Poradí s financováním, prostě profík na svém místě!

 
 
IV VI | 12. 06. 2018

Již několik let nám paní Rosková ochotně pomáhá v oblasti financí. Nyní již po několikáte se nám stala rádkyní v oblasti realit. Svou práci dělá s nadšením s jediným cílem, kterým je spokojený klient.

 
 
Hana Severová | 09. 05. 2018

Jednání s paní Blankou Roskovou je vždycky příjemné a věcné. Upozorní na další možnosti i rizika správy peněz i mimo konkrétní předmět jednání, aby klient získal ucelený přehled o svých investicích. Jedná přímo, srozumitelně, nic nevnucuje. A dobře jsme si povídaly i o běžných životních věcech, které pro mě jako klientku, byly v té chvíli aktuální. Je profesionálka s přehledem.

 
 
Martina Dvořáková | 08. 05. 2018

Velmi příjemná, rychlá, perfektní a profesionální práce. Můžeme jen doporučit 

 
20.3.2018  Josef Kotyk 
Chci Vám poděkovat za vaši profesionalitu a lojálnost vůči klientům.
 
 
26.2.2018 Eliška Plevová
Dobrý den . Paní Roskovu jsem poznala před pár lety když jsme jí kontaktovali a požádali aby nám pomohla prodat byt. mysleli jsme si že to bude rychle a že do pár měsíců se budeme zařízovat v novém, ale opak byla pravda. Jelikoš paní Rosková je svědomitá a ví co dělá a pozná všechny strasti, zjistila velké nezrovnalosti. Vlastně diký ní jsme zjistili že byvali majitel nám prodal jen polovinu bytu protože ta druhá byla přistavěna načerno, zahrada patří městu a realitka která nám to prodala tak nás zapoměla informovat , nebo o ničem netušila protože nebyla tak svědomitá a o nemovitosti si nepozisťovala nic. Paní Rosková nad náma jen tak nemávla rukou a nenechala nás na holičkách ale začla nám pomáhat aby jsme všechno zlegalizovali a sprovázela nás až do konce. Byt jsme nakonec společně prodali so všetkým jak má být a pustili jsme se do hledání nového kde nás pani Rosková také sprovázela a dohlédla aby jsme znovu nedopadli ako předtím. Věnuje se nám do dnes a zasílá nám informace co se týka financí, ako postupovat před ukončením doby Fixace, ponukla nám pojištění majetku pro nás na míru protože ví ya ten čas jak to máme s financema a co si můžeme dovolit. Rozhodně je to člověk který ví co dělá a že ve svém řemesle se vyzná a věnuje se mu né jenom na sto procent ale když je to potřebné tak i na x procent. Moc jí za to děkujeme a za trpělivost s náma protože né jednou to s náma neměla lehké
 
 
 
Věra Mikova | 20. 02. 2018
Pokud chcete prodat svou nemovitost, svěřte se pani Blance Rozkové, info@reality-finance-zajištění.cz Vyjmenuji výhody-podrobný náběr nemovitosti, následně doporučí úpravy pro ůspěšný prodej. Asi nejvíc je zpracování video prohlídky nemovitosti (odpadá chození do bytu) + výhody okolí a lokality Sama vyhledává vhodnou banku na hypotéku, kterou operativně zpracuje. Hlavně jsem se nemusela o nic starat, což byl pro mě luxus.
 
 
Iveta Tvrdá | 18. 02. 2018  
Výborná makléřka, věnuje se maximálně své práci, profesionálka. Paní Rosková umí dobře jednat s lidmi. Ochota, vstřícnost, doporučuji.
 
 
Hana Šimonová | 17. 01. 2018

Prošla s klientem celou smlouvu o úvěru a upozornila klienta na důležité věci ve smlouvě. Maximalní spokojenost a můžu jenom doporučit. Velice dobře informuje i realitách. Příjemné vystupování.

 
 
Andrea Spěšná Lenka Horná | 09. 01. 2018

Paní Rosková je vynikající realitní makléřka. Má velmi profesionální jednání, je spolehlivá, vstřícná, umí dobře jednat s lidmi. Jakékoliv problémy pomáhá okamžitě řešit. K prodeji naší nemovitosti nám též pomohla video prohlídka, kterou paní Rosková velmi pěkně zpracovala. Spolupráci s paní Roskovou hodnotíme velmi kladně a doporučujeme. 

 
Radek Doskočil | 02. 01. 2018

Vše bych okomentoval a ohodnotil velmi kladně, hlavně takový přístup "nic nevzdávat" a jít znovu do toho. To je to , čeho si na prodeji cením nejvíce. Konkurence totálně bez šťávy a energie. 

 
Alena Rejmonová | 28. 06. 2017

Spolupráce s paní Roskovou byla vždy na dobré úrovni. Budu-li v budoucnu něco potřebovat, ráda se na ní obrátím.

 
Andrea Fraňová 27.6.2017
 

Musim sa priznat ze to s nami pani Roskova nemala lahke : dvaja Slovaci a to este aj zena na materskej....a dokazala to! Klobuk dolu !!!
Pomohla nam skombinovat uveru s hypotekou na mieru v tejto tazkej dobe s primeranymi splatkami.

Vdaka Pani Roskovej uz nebudeme musiet riesit podnajom a konecne zacneme novy zivot vo svojom!!! Bola to klukata cesta,kym sme sa dostali k cielu ale stalo to za to.Nedala sa odradit ani tym,ze sme "cudzinci" a pristupovala ku vsetkemu zodpovedne a profesionalne. Este raz velka vdaka! 

Konecne budeme vo svojom :o)

 

 
 Dagmar Škodová | 14. 03. 2017

Paní Roskovou znám přibližně 13 let, kdy jsem u ní uzavírala své první stavební spoření. Protože ve mně svým přístupem vzbudila důvěru, obrátila jsem se na ni také o radu ohledně nevýhodně uzavřené pojistky. Paní Rosková mi velmi ochotně poradila, v současné době řešíme další stavební spoření a radí mi i v oblasti penzijního připojištění. Za sebe mohu napsat, že jsem se zatím nesetkala s nikým, kdo by mi vše tak dobře vysvětlil a poradil. A hlavně - do ničeho mě nenutil. Paní Roskové si velice vážím a nemohu jinak než ji každému doporučit. Moc jí touto cestou děkuji za ochotu a vstřícnost při každém jednání. Škodová

 

22.12.2016- T. Kraus

Zdravím p.Rosková.

Mám rád lidi kteří mě mají rádi a nepodvádí, mám ve Vás velkou důvěru.

Tím to Vám chci popřát krásné prožití svátků vánočních a bohatého Ježíška. 

A až nastane ten praví čas tak se budu těšit na další spolupráci. Vám přeji jen to nejj. Děkuji. 

 

10.11.2016 - Jan Plíhal

Paní Rosková je příjemná profesionálka na svém místě. Dokáže vždy srozumitelně poradit,ať už se jedná o prodej/koupi bytu,stavební spoření,ale také pojištění domácnosti či životní pojištění.Její osobu mohu jen doporučit. Plíhal J. Za dlouhé roky spolupráce jsem s jejími službami vždy spokojen

2.10.2016 - Závorkovi

Spolupráci s paní Roskovou si můžeme jen vynachválit. Velmi si ceníme jejího profesionálního, avšak zárověň přátelského jednání. Děkujeme, že nám pomohla se přiblížit našemu snu. Pokud budeme v budoucnu opět řešit cokoli kolem nemovitosti či financí, s důvěrou se obrátíme právě na ni.

14.9.2016 - Libuše Štěpánková

Děkujeme paní Blance Roskové za osobní přístup při prodeji naší nemovitosti.Dům byl prezentován kvalitními krásnými fotkami,popisem a navíc,což velmi upoutalo naše zájemce,vytvořenou videoprohlídkou.Velká nemovitost byla prodána během tří měsíců a po celou dobu jsme byli informováni o stavu prodeje.I v rámci své dovolené v zahraničí se nám telefonicky věnovala.Děkujeme a určitě rádi využijeme i její služby v rámci financování.Štěpánkovi.

8.8.2016- Jan Moc

Děkujeme paní Roskové za zprostředkování nákupu i prodeje nemovitostí. Svou spolehlivostí, rychlosti, ochotou i zarputilosti si nás získala a rádi se na ni v budoucnu rádi a s důvěrou obrátíme.děkujeme

20.3.2016 M.P.

Velice děkujeme za veškerou péči paní Roskové, byla vždy ochotná pomoci a poradit. S jejími službami jsme nadmíru spokojeni a víme, že se na ni můžeme i v budoucnu obrátit.

4.3.2016 Kael Č.

Paní Rosková nám zařizovala prodej rodinného domu.Vše bylo bezvadně připraveno, během inzerce nám podávala pravidelně informace, hodnotila možnosti prodeje a dávala informace o možnostech na trhu s nemovitostmi až nakonec úspěšně pomohla k prodeji nemovitosti.Vyřídila vše na úřadech, byli jsme velmi spokojeni s poskytnutým servisem. Dále s námi komunikuje, poskytuje informace a poradenství v různých oblastech o které se běžně člověk nestará, nyní se na ni obracíme s různými věcmi a pokaždé se nám snaží pomoci, případně doporučit odborníka na požadovanou věc. Přístup a jednání je vždy příjemné a profesionální. Doporučuji paní Roskovou

 

23.1.2016 Milan

vstřícná a milá osoba s velikým pochopením

 

14.1.2016 Eva Zemanová

Děkuji paní Roskové za vyřízení všech našich přání a pohledávek. Dělala i to co nemusela když já byla vytížená. Byla velice rychlá, na vše vždy připravená a spolehlivá. V její kanceláři jsem nebyla, když bylo potřeba, přijela i k nám domů vyřídit potřebnou dokumentaci. Jsem velice spokojená a budu ráda, když nám bude nápomocná i v budoucnu. Vřelé díky Zemanová

 

16.10.2015  Dalibor Pavlíček

S paní Roskovou jsem spolupracoval v rámci prodeje bytu již podruhé a jsem opět nadmíru spokojen. Můj byt byl prodaný do TÝDNE za cenu, která byla spíše přáním. Vždy mi pomohla řešit podrobnosti kolem prodeje a jsem moc rád, že se na ní můžu vždy spolehnout. Ještě jednou bych chtěl poděkovat a doufám, že naše spolupráce bude stále na této úrovni.

17.9.2015- Tomáš Hojný
Přesně takto by mělo jakékoliv uzavíraní smluv vypadat. Paní Rosková je profesionál na pravém místě. Je příjemná, vstřícná, snaží se vám dát co nejvíce informací o daném produktu, do ničeho vás netlačí. Rozhodně doporučuji.

6.9.2015  Marxová

Paní Blanka Rosková je nejlepší realitní makléřka jakou znám a poznala jsem jich víc, byli také dobří, ale paní Blanka má osobní přístup a velkou empatii ke klientům. Je skvělá!!

 

10.3.2015 16:42 | Hana Heroutová

S přístupem paní Blanky jsme byli, jako prodávající velmi spokojení. Její přístup byl profesionální, vstřícný a vždy se nám snažila pomoci a vyhovět a to i v případech, které by možná jiný poradce vůbec neřešil. Paní Rosková je komunikativní a velmi příjemná dáma. Prostě spokojenost a kdyby bylo potřeba, znovu se na ní obrátím s důvěrou.

12.1.2015 16:26 | Jana Kučerová

Paní Blanky Roskové si velice vážím jako poradkyně profesionálky a hlavně také jako člověka, který má srdce a rozum na pravém místě. V mém případě našla pomocí argumentů cestu, jak vyřešit moji svízelnou finanční situaci a díky její rychlé a profesionální pomoci jsem mohla v poklidu strávit Vánoce 2014 a žít opět jako člověk a ne jako štvané zvíře. Zcela doporučuji služby této poradkyně.

8.1.2015 16:20 | spokojený klient z Turnovska

Ve srovnání s předchozími zkušenostmi jsem byl velmi spokojený. Jak s finanční výší provize, tak s přístupem makléřky. Od počátku naše spolupráce probíhala výborně a nemovitost se mi s její pomocí podařilo nečekaně rychle prodat. Nemusel jsem se starat o žádné administrativní záležitosti, dostal jsem plný servis. Mohu vřele doporučit
31.12.2014 15:09 | Pavel Zahradník
Oceňuji profesionální přístup poradce. Při prodeji nemovitosti jsme byli nadmíru spokojeni, protože paní Rosková byla vždy na jednání perfektně připravena. Vždy splnila co slíbila a na čem jsme se domluvili. Její práce je z pohledu nás jako zákazníka příkladem toho, jak má práce realitního makléře vypadat. Ještě jednou moc děkujeme za skvěle odvedenou práci.
 
9.11.2014 19:19 | Klára Rousová, Dalibor Pavlíček

S paní Roskovou jsme byli a jsme i nadále moc spokojeni, vždy je vstřícná a se vším rychle pomůže. Velice oceňujeme i její pomoc nad rámec v případě řešení kupní smlouvy v rámci hypotečního úvěru. Máme s ní dlouhodobě dobré zkušenosti jak z oblasti finančního poradenství (životní pojištění a hypoteční úvěr), tak i s pomocí při prodeji a pronájmu nemovitostí.

 

15.9.2014 08:24 | Lukáš Č.

Paní Rosková umí vše výborně a jasně vysvětlit. I přes negativní zkušenosti od jiných "poradců" jsem ji krátce navštívil. Její přístup mě velmi oslovil a to jak osobním přístupem poradenství i mimo pracovní dobu, tak formou a způsobem jednání a příjemnou atmosférou v její kanceláři v centru města. Paní Rosková jedná na rovinu bez a dalších tlaků učinit okamžité rozhodnutí, které bývá velkým nešvarem v případě konkurenčních poradců. Dle mého názoru se ve svém oboru velice dobře orientuje, rozhodně ji mohu doporučit!
 
12.2.2014 21:21 | Jarmila Marxová
Nejde to jinak než všechny předchozí body ohodnotit 5 hvězdičkami. Paní Rosková je velmi sympatická a příjemná dáma, své věci rozumí a umí klientovi vyjít vstříc. Všechno, co pro mě dělala, bylo vyřízeno k mé naprosté spokojenosti a v případě potřeby ji budu zase kontaktovat. Můžu ji jedině doporučit.
Jarmila Marxová