Reference

Spolupráce s paní Roskovou při prodeji domu byla bez jediné chybičky, vše proběhlo rychle, seriózně, je možné se na ni naprosto spolehnout. Je to "profík", pracuje s velkým nasazením a navíc je vidět, že ji tato práce baví. Moc jí děkuji.

17.01. 2023 - Nataša Šťastná

Mé zkušenosti s realitní kanceláří jsou poměrně bohaté, ale téměř vždy mne nabyté zkušenosti s makléři přiměly k myšlence, pracovat raději "bez realitky". Nesetkala jsem se se službou, kterou bych očekávala, natož aby byla vstřícná k mým požadavkům. Přes rok jsem hledala byt ke koupi, podnikla řadu prohlídek a jednání s makléři, ale k žádnému naplnění mých požadavků nedošlo. Ale opět svitla naděje, našla jsem inzerovaný byt, který by mohl odpovídat mým požadavkům jak velikostí, tak lokalitou i cenou. Má poslední zkušenost s realitní makléřkou paní Blankou Roskovou byla velkým a milým překvapením. Objednala jsem si prohlídku bytu a už prvním pozitivním zjištěním byla vstřícnost makléřky k rychlému termínu, ve kterém jsem potřebovala prohlídku uskutečnit. Příjemná jednání následovala dál. Vše za strany makléřky probíhalo profesionálně, vstřícně a musím podotknout velmi ochotně, přestože jsem měla požadavků a dotazů víc než je běžné. Sama jsem cítila, že žádám v něčem služby tak trochu " nad normál", zajímala mne i historie domu a další ne úplně běžné detaily a opravdu ve všem mi bylo vyhověno. A to nejen v krátkém čase, ale stále s profesionálním úsměvem a ochotou, a bylo-li už něco z mých požadavků i jako "nad rámec" služeb makléře, nepřišlo zamítnutí, ale přišel na řadu humor. Paní Rosková u mne svým přístupem získala 100% důvěru jako makléřka a navíc ještě velké sympatie. Nevěřila jsem už, že je ještě možné získat realitní služby na tak vysoké a profi úrovni. Každému služby realitní makléřky Blanky Roskové vřele doporučuji a věřím, že je sama ještě využiji. Přeji mnoho úspěchů a spokojených klientů.

3. července 2022 Dagmar Pavlíková

23. června 2022 Služeb realitní kanceláře jsem využil poprvé, takže nemám srovnání. Na jednání paní Roskové oceňuji její profesní zkušenost, profesionalitu a hlavně loajalitu. Za každé okolnosti jednala vždy obezřetně a v zájmu svého klienta. Veškeré kroky, které podnikala, se mnou byly vždy dopředu konzultovány. Vyhnuli jsme se zbrklým závěrům a obchod dovedli do zdárného konce. Pro její profesní zkušenosti a lidský přístup mohu paní Roskovou doporučit dalším zájemcům.

23. června 2022 Jaroslav Porš

Paní Rosková je výborná celkově- rychlá, dostupná , pečlivá, zařídí maximum sama, moc díky.

20.05.2022 MUDr. Kamila Škapová

Hodnocení: Paní Rosková se ujala prodeje mé nemovitosti jako druhý makléř. Po první zkušenosti jsem byl skeptický, nicméně paní Rosková mne velmi rychle vyvedla z omylu. Skvělý lidský přístup, rychlost, profesionalita a z čeho jsem byl v šoku (v dobrém slova smyslu), byly služby navíc, které byly poskytnuty paní Roskovou v jejím volném čase (úklid nemovitosti, výzdoba, atd.). Když to shrnu všechno dohromady, paní Rosková z mého pohledu posunula realitní služby na úplně novou a výjimečnou úroveň a pokud budu opět potřebovat s někým v této oblasti spolupracovat, má volba je jasná!

15.2.2022 Břetislav Klíma

Paní Roskovou a její realitní kancelář můžeme doporučit pouze těm, kteří chtějí hrát opravdu fér hru! Čestnost, akčnost, přímočarost, loajalita a profesionalita jsou vlastnosti paní Roskové! Dále zde však naleznete i milé vlídné, přátelské chování, které vychází vstříc i po pracovní době, kterýkoliv den a kteroukoliv hodinu. Prostě s paní Roskovou se ve smlouvách neutopíte a vše jde hladce tak, že je radost kupovat i pronajímat i pro lidi, kteří v těchto aktivitách nejsou vůbec zběhlí, tak jako jsme nebyli ani my! Velice si toho vážíme a ještě jednou moc za vše děkujeme:-)! Lenka

26.1. 2022 Lenka H.

Sháněla jsem ke koupi byt a díky paní Roskové vše došlo ke šťastnému konci. Její přístup je velmi lidský a profesionální. Má bohaté zkušenosti a svému oboru skutečně rozumí a věděla jsem, že jsem v těch správných rukou. Kdykoliv jsem si něčím nebyla jistá či se potřebovala o něčem poradit, vždy si na mě udělala čas a prokonzultovala, co bylo nutné. Vše proběhlo na jedničku a ve velmi přátelské atmosféře. Určitě se na paní Roskovou obrátím i v budoucnu, kdyby bylo třeba. Byl na ni velký spoleh a svou práci odvedla víc, než perfektně. Není co bych vytkla. Jsem velmi vděčná, že jsem s ní spolupracovala

Martina Dušková 8.1. 2022

Prodávala jsem svůj byt původně s jinou realitkou, za 6 měsíců však nebyla schopna byt prodat. Poté jsem oslovila paní Roskovou a začaly se dít věci. Během pouhých 13 dní paní Rosková našla kupce a to za cenu, o které minulá realitka tvrdila, že je přehnaná. Celý průběh prodeje byl velmi profesionální a rychlý. P. Rosková je příjemná, otevřená a vstřícná, oceňuji její férové jednání, vědomosti a zkušenosti. Vše, na čem jsme se dohodly platilo. Jsem naprosto nadšená z toho, že dokázala byt prodat během pár dní, v situaci, kdy to původní realitka nezvládla ani za 6 měsíců. Spolupráci s p. Roskovou určitě doporučuji.

02.01. 2022 Ing. Petra Holešáková

Hodnocení: Paní makléřka Blanka Rosková je profesionálem na svém místě. I když jsme původně chtěli náš pozemek prodat bez pomoci realitní kanceláře, jsme velmi rádi, že jsme s paní Roskovou navázali spolupráci. Prodeji se věnovala naplno, sama kontaktovala obecní i stavební úřad, Agenturu pro ochranu přírody i další dotčené instituce, aby kupujícímu zajistila veškeré potřebné informace pro i proti, které potřebuje ke svému rozhodování o koupi či nekoupi. Průběžně (jednou týdně!) jsme byli informováni o průběhu všech jednání, o dalších možnostech postupu, o všech podrobnostech. Veškeré jednání probíhalo bez stresu, v příjemné atmosféře. Následné schůzky s kupujícími byly vedeny profesionálně, věcně a přesto přátelsky. Jednoznačně a velmi rádi můžeme paní Blanku Roskovou doporučit všem, kdo potřebují pomoci s prodejem nebo koupí nemovitosti!! Děkujeme za skvělou spolupráci!!

Magdalena Kafková

Paní Rosková mi byla nápomocna při koupi pozemku. Velice si vážím jejího férového a profesionálního přístupu. Jak sama říká, je "stará škola" a spokojenost klienta je u ní na prvním místě. Proto se na ní při řešení svých realitních či finančních záležitostí můžete s důvěrou obrátit. Bez zaváhání služby paní Roskové doporučuji.

Irena Nimsová

S paní Roskovou, jsme byli velmi spokojení. Řešili jsme spolu pronájem bytu, tak koupi pozemku.

Hrdlicka

Paní Rosková mi byla nápomocna při koupi pozemku. Velice si vážím jejího férového a profesionálního přístupu. Jak sama říká, je "stará škola" a spokojenost klienta je u ní na prvním místě. Proto se na ní při řešení svých realitních či finančních záležitostí můžete s důvěrou obrátit. Bez zaváhání služby paní Roskové doporučuji.

Irena Nimsová

S paní Roskovou, jsme byli velmi spokojení. Řešili jsme spolu pronájem bytu, tak koupi pozemku.

19.4. 2021 Tomáš Hrdlička

S paní Roskovou jsme řešili koupi bytu. Dokázala nám velmi profesionálně poradit a zařídit celý proces hypotéky, včetně pojistek životní a nemovitosti. Má obrovský rozhled v oblasti realit, finančnictví a pojištění. Všechno dokáže srozumitelně vysvětlit na praktických příkladech a upozornit na možná úskalí a nástrahy produktů. Má lidský přístup a je upřímná. Velmi paní Roskovou doporučuji.

Roman Vítek

Na paní Roskovou jsem dostal kontakt s kladným hodnocením a velice si toho važím. Požádal jsem paní Roskovou o pomoc , ohledně mého starého úvěru, který mi již nevyhovoval. Nakonec mi paní Rosková navrhla refinancování úveru. Pečlivost a profesionální znalosti paní Roskové mi s refinancovaným úvěrem ušetřila velkou finanční částku. Také paní Roskové děkuji za sjednání životního pojištění s pečlivým vysvětlením a uzavřením podle mé představy. Paní Rosková je ochotná pomoc, je pečlivá a spolehlivá. Vřele doporučuji.

Petr Koníček

S paní Roskovou jsme řešili koupi bytu. Dokázala nám velmi profesionálně poradit a zařídit celý proces hypotéky, včetně pojistek životní a nemovitosti. Má obrovský rozhled v oblasti realit, finančnictví a pojištění. Všechno dokáže srozumitelně vysvětlit na praktických příkladech a upozornit na možná úskalí a nástrahy produktů. Má lidský přístup a je upřímná. Velmi paní Roskovou doporučuji.

Roman Vítek

Hodnotící: Petr Koníček Hodnocení: Na paní Roskovou jsem dostal kontakt s kladným hodnocením a velice si toho važím. Požádal jsem paní Roskovou o pomoc , ohledně mého starého úvěru, který mi již nevyhovoval. Nakonec mi paní Rosková navrhla refinancování úveru. Pečlivost a profesionální znalosti paní Roskové mi s refinancovaným úvěrem ušetřila velkou finanční částku. Také paní Roskové děkuji za sjednání životního pojištění s pečlivým vysvětlením a uzavřením podle mé představy. Paní Rosková je ochotná pomoc, je pečlivá a spolehlivá. Vřele doporučuji.

Petr Koníček 9.11.2020

Paní Blanka Rosková je opravdu profesionální a hlavně i vyjímečnou makléřkou. Není to první nemovitost, kterou jsem jí svěřila k prodeji a opět předčila mé očekávání. Byt k prodeji byl k rekonstrukci, naprosto vyklizen a to moc nepřidávalo na atraktivitě k prodeji. Paní Rosková byt připravila sama tak, že ho vybavila svým nábytkem a tak vznikly i hezké fotografie a následně video prohlídka i z krásného okolí. Její nápady a uspořádání výrazně pomohly a hlavně i zvýšily cenu, kterou jsem ani nepředpokládala. O celý prodej se postarala sama až po zápis na katastru, včetně vyřízení hypotéky pro kupující. Stále mi podávala zprávy i ve svém volném čase. Paní Roskovou pro její pracovitost, profesionalitu a spolehlivost doporučuji všem, aby se přesvědčili, že makléř dokáže být empatický člověk, kterému záleží na tom prodej nemovitosti dokončit v krátkém čase a ke spokojenosti klienta. L. Štěpánková

Libiše Štěpánková

Paní Roskovou mohu s klidným svědomím doporučit každému, kdo potřebuje využít realitních a finančních služeb. Velice milá, vstřícná a velice profesionální. Kéž by bylo více takových lidí, to by bylo na světě krásně. Moc děkujeme, paní Rosková, a přejeme Vám hodně spokojených klientů.

Soňa Procházková

S paní Roskovou jsme spolupracovali při prodeji RD. Je to člověk na svém místě, spolehlivá, profesionální, vždy ochotná řešit všechny vzniklé i nenadálé situace. Znalosti v oblasti realit, financování a v neposlední řadě i právnické jsou opravdu na vysoké úrovni. Dalším pozitivem, které musím vyzdvihnout je lidský přístup a ochota s jakou ke klientům přistupuje, dokáže díky své praxi a znalostem poradit. Vše dotáhne do zdrárného konce až do nejmenších detailů. Přesně takto si představuji správného realitního makléře, kterého doporučím každému. Naprostá spokojenost, není co vytknou. Ještě jednou děkujeme.

Cichákovi

S paní Roskovou jsme měli výbornou zkušenost, jak v oblasti nákupu bytu, tak při zajišťování financování. Paní Rosková je spolehlivá a vždy nám vyšla vstříc. Co jsme ocenili asi nejvíce je rychlost, s jakou byla schopna veškeré důležité (ale i banální) záležitosti vyřídit. Po celou dobu byla nápomocná a ochotně odpovídala na naše dotazy. Koupě bytu a jeho financování tak proběhlo velmi hladce, bez potíží a zbytečného oddalování. Paní Rosková je profesionál, se kterým je radost spolupracovat.

Helena J.

Velice milé a vstřícné jednání s klientem. Profesionalita a znalost problému vynikající. Schopnost vysvětlit, vyřešit a hlavně bezvadně provést dohodnuté úkony na vysoké úrovni. Naprostá spokojenost. Doporučuji.

Ondra Z

S paní Roskovou je výborná spolupráce. Při prodeji bytu vše proběhlo na profesionální úrovni. O vše se v rámci prodeje bytu postarala sama. Moc jí děkuji a mohu ji vřele doporučit.

Jana Kurtáková

S paní Rozkovou je radost spolupracovat. Při pořizování bytu od jiného makléře (kterého sem musel doslova uhánět) mi došla trpělivost. S p.Rozkovou jsme zjišťovali výši úvěru, a pojištění,které jsme pak sjednali. Řekl jsem paní Rozkové o tom makléři že nespolupracuje a začali se dít věci. Ten dotyčný makléř byl námi prakticky pak už jen informován o tom jak probíhá koupě bytu. Paní Rozková vzala vše do svých rukou a podařilo se v krátké době vše kladně vyřídit ,za to mockrát děkuji. Pár let už spolu spolupracujeme a ta praxe a profesionalita je tam vidět i cítit. Hodnocení pěti hvězdiček je fakt málo, když někdo řekne že má makléře toho a toho tak si říkám: "Ty ještě naznáš paní Rozkovou, tu milou dámu co nic neskrývá." Poradí i s věcmi mimo reality a peníze. Kdo nepozná tak neuvěří. Nadále zůstávám věrný zákazník. Tomáš z půjčovny

Tomáš Kraus

Paní Rosková je opravdu profesionál, velmi milá, vstřícná a ochotná.Na svojí práci si dává opravdu záležet a je to vidět. Nemá problém s vámi mluvit o víkendech nebo pozdě večer. Nikdy se nestalo, že by nám v něčem neporadila popř. nezjistla odpověď na naše otázky, nebo problémy a co je důležité, do ničeho netlačí. Naopak pro nás udělala i věci, které opravdu nemusela. Při našem prodeji ideální poloviny domu, komunikovala s druhým majitelem za nás (špatné vztahy) a dokázala tím neuvěřitelný obrat, který pro nás znamenal opravdu hodně a já jsem ji za to moc vděčná. I přes nelehké situace se jí nakonec povedlo prodat za částku, o které jsem já pouze snila. O vše v rámci prodeje se postarala sama a my jsme chodili pouze k podpisu.To je pro nás velká výhoda a super servis. Prodejem naše spolupráce neskončila, právě naopak. Využíváme i nadále další služby v rámci financování (hypotéka, pojistění nemovitosti, životní pojištění a také úrazové pojištění). Chtěla bych ještě jednou poděkovat a můžu opravdu jen DOPORUČIT. - Bugárová

Daniela Bugárová

Paní Roskovou mi doporučila sestra, které zařizovala koupi, financování i pojištění bytu k její velké spokojenosti. Proto jsem se na pí Roskovou s důvěrou obrátil při koupi bytu a mohu jen chválit profesionální přístup, znalosti a ochranu svého klienta. Paní Rosková je makléř, finanční poradce i "právník" v jednom velkém srdci s lidským přístupem. Vše dotáhne do posledního detailu. DOPORUČUJI a děkuji - Zdeněk Technik

Zdeněk Technik

Spolupráce - přesná a efektivní. Komunikace - příjemná s podporou zkušeností a praxe. Pocit - jistota.

miriam švehlová

S paní Roskovou jsme velice spokojeni, pomáhá nám s financemi přes 10 let. Je milá, ochotná, spolehlivá. Vřele doporučujeme a děkujeme

Simona Kollmannova

Dobrý den, touto cestou bychom chtěli poděkovat p. Roskové za profesionální přístup. Spolupracujeme s ní poněkolikáté (koupě bytu, pronájem). Pokaždé reagovala okamžitě na naše dotazy, vyřízení veškerých dokumentů až po předání bytu proběhlo díky ní pokaždé bez problémů. S její prací jsme maximálně spokojeni, jak makléře rozhodně doporučujeme. Koneční

Jana Konečná

Spolupráce s paní Roskovou byla výborná. Velmi oceňujeme její zodpovědný přístup a férové jednání. Při vybírání nemovitosti nám hodně pomohla videoprohlídka s popisky, díky které jsme si mohli předem lépe udělat představu o uspořádání a velikosti bytu. Další velkou výhodou pro nás byl kompletní servis, který nám paní Rosková poskytla (zprostředkování koupě bytu, vyřízení hypotéky, pojištění), což velmi usnadnilo a zrychlilo celý proces. Jednání byla vždy věcná, vše nám bylo trpělivě vysvětleno. Především díky ní vše proběhlo rychle a bez komplikací. Děkujeme a rozhodně doporučujeme. Kovářovi

Lucie Kovářová

Dobrý den, spolupráce s paní Roskovou byla výborná, vše na čem jsme se dohodly po celou dobu platilo. Prodej proběhl ke spokojenosti obou stran. Doporučuji a děkuji Štarchová

Ivana Štarchová

Velmi oceňujeme jednání, přístup a postup paní Roskové při koupi bytu. Jednání a vystupování jsou na vysoké profesionální úrovni. Po celkovém sblížení je pro nás jako rodinný přítel. Je vstřícná a ochotná v kteroukoliv denní dobu. Kromě koupi bytu zajistí i další související věci spojené s bytem. Paní Rosková může sloužit za vzor všem makléřům. Vřele ji doporučujeme a ještě jednou jí za vše děkujeme. Jan a Ivana Bílkovi

Jan a Ivana Bílkovi

Paní Rosková je ochotná, příjemná a profesionální. Při zařizování hypotéky mi se vším poradila, ihned rozpoznala, že jsem člověk, který vše odkládá na pozítří a proto mě neustále upozorňovala, které dokumenty mám obstarat, podepsat, přinést apod. Bez její péče bych byl dnes nejspíš bezdomovec. Kdykoli jsem se mohl na paní Roskovou obrátit s prosbou o radu a vždy mi byla poskytnuta.

Václav Šoltys

Paní Rosková je spolehlivý, profesionální a stále skvěle naladěný makléř. Nemá problém s Vámi mluvit pozdě večer, brzy ráno nebo se jet s Vámi o víkendu podívat na nemovitost. Poradí s financováním, prostě profík na svém místě!

Nikola Korčáková

Již několik let nám paní Rosková ochotně pomáhá v oblasti financí. Nyní již po několikáte se nám stala rádkyní v oblasti realit. Svou práci dělá s nadšením s jediným cílem, kterým je spokojený klient.

IV VI

Jednání s paní Blankou Roskovou je vždycky příjemné a věcné. Upozorní na další možnosti i rizika správy peněz i mimo konkrétní předmět jednání, aby klient získal ucelený přehled o svých investicích. Jedná přímo, srozumitelně, nic nevnucuje. A dobře jsme si povídaly i o běžných životních věcech, které pro mě jako klientku, byly v té chvíli aktuální. Je profesionálka s přehledem.

Hana Severová

Velmi příjemná, rychlá, perfektní a profesionální práce. Můžeme jen doporučit

Martina Dvořáková

Pokud chcete prodat svou nemovitost, svěřte se pani Blance Rozkové, info@reality-finance-zajištění.cz Vyjmenuji výhody-podrobný náběr nemovitosti, následně doporučí úpravy pro ůspěšný prodej. Asi nejvíc je zpracování video prohlídky nemovitosti (odpadá chození do bytu) + výhody okolí a lokality Sama vyhledává vhodnou banku na hypotéku, kterou operativně zpracuje. Hlavně jsem se nemusela o nic starat, což byl pro mě luxus.

Věra Mikova

Výborná makléřka, věnuje se maximálně své práci, profesionálka. Paní Rosková umí dobře jednat s lidmi. Ochota, vstřícnost, doporučuji.

Iveta Tvrdá

Prošla s klientem celou smlouvu o úvěru a upozornila klienta na důležité věci ve smlouvě. Maximalní spokojenost a můžu jenom doporučit. Velice dobře informuje i realitách. Příjemné vystupování.

Hana Šimonová

Paní Rosková je vynikající realitní makléřka. Má velmi profesionální jednání, je spolehlivá, vstřícná, umí dobře jednat s lidmi. Jakékoliv problémy pomáhá okamžitě řešit. K prodeji naší nemovitosti nám též pomohla video prohlídka, kterou paní Rosková velmi pěkně zpracovala. Spolupráci s paní Roskovou hodnotíme velmi kladně a doporučujeme.

Andrea Spěšná Lenka Horná

Vše bych okomentoval a ohodnotil velmi kladně, hlavně takový přístup "nic nevzdávat" a jít znovu do toho. To je to , čeho si na prodeji cením nejvíce. Konkurence totálně bez šťávy a energie.

Radek Doskočil

Spolupráce s paní Roskovou byla vždy na dobré úrovni. Budu-li v budoucnu něco potřebovat, ráda se na ní obrátím.

Alena Rejmonová

Velka vdaka patri pani Roskovej,ktora sa nezlakla a pomohla nam k vlastnemu byvaniu. Dvaja Slovaci v cudzej zemi - to by mnohych odradilo ale ustala to! Dufam,ze budeme dalej v kontakte! Este raz VRELE DOPORUCUJEM!!!

Andrea Fraňová

Paní Roskovou znám přibližně 13 let, kdy jsem u ní uzavírala své první stavební spoření. Protože ve mně svým přístupem vzbudila důvěru, obrátila jsem se na ni také o radu ohledně nevýhodně uzavřené pojistky. Paní Rosková mi velmi ochotně poradila, v současné době řešíme další stavební spoření a radí mi i v oblasti penzijního připojištění. Za sebe mohu napsat, že jsem se zatím nesetkala s nikým, kdo by mi vše tak dobře vysvětlil a poradil. A hlavně - do ničeho mě nenutil. Paní Roskové si velice vážím a nemohu jinak než ji každému doporučit. Moc jí touto cestou děkuji za ochotu a vstřícnost při každém jednání. Škodová

Dagmar Škodová

Paní Blanka Rosková mi vždy rychle a dobře poradila. Vřele doporučuji její služby.

Dana Vogelová

Paní Rosková je příjemná profesionálka na svém místě. Dokáže vždy srozumitelně poradit,ať už se jedná o prodej/koupi bytu,stavební spoření,ale také pojištění domácnosti či životní pojištění.Její osobu mohu jen doporučit. Plíhal J. Za dlouhé roky spolupráce jsem s jejími službami vždy spokojen

Jan Plíhal

Spolupráci s paní Roskovou si můžeme jen vynachválit. Velmi si ceníme jejího profesionálního, avšak zárověň přátelského jednání. Děkujeme, že nám pomohla se přiblížit našemu snu. Pokud budeme v budoucnu opět řešit cokoli kolem nemovitosti či financí, s důvěrou se obrátíme právě na ni.

Závorkovi

Děkujeme paní Blance Roskové za osobní přístup při prodeji naší nemovitosti.Dům byl prezentován kvalitními krásnými fotkami,popisem a navíc,což velmi upoutalo naše zájemce,vytvořenou videoprohlídkou.Velká nemovitost byla prodána během tří měsíců a po celou dobu jsme byli informováni o stavu prodeje.I v rámci své dovolené v zahraničí se nám telefonicky věnovala.Děkujeme a určitě rádi využijeme i její služby v rámci financování.Štěpánkovi.

Libuše Štěpánková

Děkujeme paní Roskové za zprostředkování nákupu i prodeje nemovitostí. Svou spolehlivostí, rychlosti, ochotou i zarputilosti si nás získala a rádi se na ni v budoucnu rádi a s důvěrou obrátíme.děkujeme

Jan Moc

Doporučuji.

Anonymní hodnotitel

Velice děkujeme za veškerou péči paní Roskové, byla vždy ochotná pomoci a poradit. S jejími službami jsme nadmíru spokojeni a víme, že se na ni můžeme i v budoucnu obrátit.

M.P.

Paní Rosková nám zařizovala prodej rodinného domu.Vše bylo bezvadně připraveno, během inzerce nám podávala pravidelně informace, hodnotila možnosti prodeje a dávala informace o možnostech na trhu s nemovitostmi až nakonec úspěšně pomohla k prodeji nemovitosti.Vyřídila vše na úřadech, byli jsme velmi spokojeni s poskytnutým servisem. Dále s námi komunikuje, poskytuje informace a poradenství v různých oblastech o které se běžně člověk nestará, nyní se na ni obracíme s různými věcmi a pokaždé se nám snaží pomoci, případně doporučit odborníka na požadovanou věc. Přístup a jednání je vždy příjemné a profesionální. Doporučuji paní Roskovou

Karel Č.

vstřícná a milá osoba s velikým pochopením

milan

Paní Roskova je spolehlivý a důvěryhodný poradce. Můžu říct že dělá svou práci s největším nasazením někdy i přes svůj vlastní volný čas aby klientovi pomohl co nejlíp vyřešit jeho záležitost. Doporučil by jsem jí nejen svim známým ale celkově lidem kteří potřebují spolehlivého poradce. Pomáhá lidem ne jenom s koupí, prodejem a financováním ale poukazuje na problémy kolem toho a pomáhá ich řešit a nejen to. Lidí si váží a snaží se je poznat aby jím co nejlíp poradila. Určitě ji doporučuji každému.......

Lukas Kopecky

Děkuji paní Roskové za vyřízení všech našich přání a pohledávek. Dělala i to co nemusela když já byla vytížená. Byla velice rychlá, na vše vždy připravená a spolehlivá. V její kanceláři jsem nebyla, když bylo potřeba, přijela i k nám domů vyřídit potřebnou dokumentaci. Jsem velice spokojená a budu ráda, když nám bude nápomocná i v budoucnu. Vřelé díky Zemanová

Zemanová Eva

S paní Roskovou jsem spolupracoval v rámci prodeje bytu již podruhé a jsem opět nadmíru spokojen. Můj byt byl prodaný do TÝDNE za cenu, která byla spíše přáním. Vždy mi pomohla řešit podrobnosti kolem prodeje a jsem moc rád, že se na ní můžu vždy spolehnout. Ještě jednou bych chtěl poděkovat a doufám, že naše spolupráce bude stále na této úrovni.

Dalibor Pavlíček

Přesně takto by mělo jakékoliv uzavíraní smluv vypadat. Paní Rosková je profesionál na pravém místě. Je příjemná, vstřícná, snaží se vám dát co nejvíce informací o daném produktu, do ničeho vás netlačí. Rozhodně doporučuji.

Tomáš Hojný

Paní Rosková je naší dlouholetou rodinnou poradkyní.Jsme s jejimi službami naprosto spokojeni. Svůj rozsah služeb neustále rozšiřuje. Jde jí především o spokojenost a prospěch klienta.

iv-vi

Musím říct, že jsem se doposud nepotkal s tak zotpovědným a vsřícným bankovním poradcem a realitním makléřem, jako je paní Rosková. Tu mi snad seslalo samo nebe. Jsem jí nesmírně vděčný za vše co pro mě udělala a opravdu to nebylo mnohdy jednoduché, ale hlavně se zdárným koncem. Paní Roskovou mužu opravdu s klidným svědomím komukoliv doporučit. Sám její služby v případě potřeby opět velice rád využiji. Oto Múller.

Oto Múller

S přístupem paní Blanky jsme byli, jako prodávající velmi spokojení. Její přístup byl profesionální, vstřícný a vždy se nám snažila pomoci a vyhovět a to i v případech, které by možná jiný poradce vůbec neřešil. Paní Rosková je komunikativní a velmi příjemná dáma. Prostě spokojenost a kdyby bylo potřeba, znovu se na ní obrátím s důvěrou.

Hana Heroutová

Paní Blanky Roskové si velice vážím jako poradkyně profesionálky a hlavně také jako člověka, který má srdce a rozum na pravém místě. V mém případě našla pomocí argumentů cestu, jak vyřešit moji svízelnou finanční situaci a díky její rychlé a profesionální pomoci jsem mohla v poklidu strávit Vánoce 2014 a žít opět jako člověk a ne jako štvané zvíře. Zcela doporučuji služby této poradkyně.

Jana Kučerová

Ve srovnání s předchozími zkušenostmi jsem byl velmi spokojený. Jak s finanční výší provize, tak s přístupem makléřky. Od počátku naše spolupráce probíhala výborně a nemovitost se mi s její pomocí podařilo nečekaně rychle prodat. Nemusel jsem se starat o žádné administrativní záležitosti, dostal jsem plný servis. Mohu vřele doporučit.

spokojený klient z Turnovska

Oceňuji profesionální přístup poradce. Při prodeji nemovitosti jsme byli nadmíru spokojeni, protože paní Rosková byla vždy na jednání perfektně připravena. Vždy splnila co slíbila a na čem jsme se domluvili. Její práce je z pohledu nás jako zákazníka příkladem toho, jak má práce realitního makléře vypadat. Ještě jednou moc děkujeme za skvěle odvedenou práci.

Pavel Zahradník

S paní Roskovou jsme byli a jsme i nadále moc spokojeni, vždy je vstřícná a se vším rychle pomůže. Velice oceňujeme i její pomoc nad rámec v případě řešení kupní smlouvy v rámci hypotečního úvěru. Máme s ní dlouhodobě dobré zkušenosti jak z oblasti finančního poradenství (životní pojištění a hypoteční úvěr), tak i s pomocí při prodeji a pronájmu nemovitostí.

Klára Rousová, Dalibor Pavlíček

Paní Rosková umí vše výborně a jasně vysvětlit. I přes negativní zkušenosti od jiných "poradců" jsem ji krátce navštívil. Její přístup mě velmi oslovil a to jak osobním přístupem poradenství i mimo pracovní dobu, tak formou a způsobem jednání a příjemnou atmosférou v její kanceláři v centru města. Paní Rosková jedná na rovinu bez a dalších tlaků učinit okamžité rozhodnutí, které bývá velkým nešvarem v případě konkurenčních poradců. Dle mého názoru se ve svém oboru velice dobře orientuje, rozhodně ji mohu doporučit!

Lukáš Č.

Doporučuji.

Jiří Paclt

Nejde to jinak než všechny předchozí body ohodnotit 5 hvězdičkami. Paní Rosková je velmi sympatická a příjemná dáma, své věci rozumí a umí klientovi vyjít vstříc. Všechno, co pro mě dělala, bylo vyřízeno k mé naprosté spokojenosti a v případě potřeby ji budu zase kontaktovat. Můžu ji jedině doporučit. Jarmila Marxová

Jarmila Marxová

|Soň Procházková 11.8. 2020 Paní Roskovou mohu s klidným svědomím doporučit každému, kdo potřebuje využít realitních a finančních služeb. Velice milá, vstřícná a velice profesionální. Kéž by bylo více takových lidí, to by bylo na světě krásně. Moc děkujeme, paní Rosková, a přejeme Vám hodně spokojených klientů.

Soňa Procházková-11.8.2020

Cichákovi | 18. 05. 2020 S paní Roskovou jsme spolupracovali při prodeji RD. Je to člověk na svém místě, spolehlivá, profesionální, vždy ochotná řešit všechny vzniklé i nenadálé situace. Znalosti v oblasti realit, financování a v neposlední řadě i právnické jsou opravdu na vysoké úrovni. Dalším pozitivem, které musím vyzdvihnout je lidský přístup a ochota s jakou ke klientům přistupuje, dokáže díky své praxi a znalostem poradit. Vše dotáhne do zdrárného konce až do nejmenších detailů. Přesně takto si představuji správného realitního makléře, kterého doporučím každému. Naprostá spokojenost, není co vytknou. Ještě jednou děkujeme.

Cicháková

S paní Roskovou jsme měli výbornou zkušenost, jak v oblasti nákupu bytu, tak při zajišťování financování. Paní Rosková je spolehlivá a vždy nám vyšla vstříc. Co jsme ocenili asi nejvíce je rychlost, s jakou byla schopna veškeré důležité (ale i banální) záležitosti vyřídit. Po celou dobu byla nápomocná a ochotně odpovídala na naše dotazy. Koupě bytu a jeho financování tak proběhlo velmi hladce, bez potíží a zbytečného oddalování. Paní Rosková je profesionál, se kterým je radost spolupracovat.

Helena Jakoubě

Spolupráce s pí. Brankou Roskovou byla stoprocentně profesionální .Vřele doporučuji.

Vančurová

Velice milé a vstřícné jednání s klientem. Profesionalita a znalost problému vynikající. Schopnost vysvětlit, vyřešit a hlavně bezvadně provést dohodnuté úkony na vysoké úrovni. Naprostá spokojenost. Doporučuji

Ondra Z.

S paní Roskovou je výborná spolupráce. Při prodeji bytu vše proběhlo na profesionální úrovni. O vše se v rámci prodeje bytu postarala sama. Moc jí děkuji a mohu ji vřele doporučit.

Jana Kurťáková

S paní Roskovou je radost spolupracovat. Při pořizování bytu od jiného makléře (kterého sem musel doslova uhánět) mi došla trpělivost. S p.Roskovou jsme zjišťovali výši úvěru, a pojištění,které jsme pak sjednali. Řekl jsem paní Roskové o tom makléři že nespolupracuje a začali se dít věci. Ten dotyčný makléř byl námi prakticky pak už jen informován o tom jak probíhá koupě bytu. Paní Rozková vzala vše do svých rukou a podařilo se v krátké době vše kladně vyřídit ,za to mockrát děkuji. Pár let už spolu spolupracujeme a ta praxe a profesionalita je tam vidět i cítit. Hodnocení pěti hvězdiček je fakt málo, když někdo řekne že má makléře toho a toho tak si říkám: "Ty ještě naznáš paní Roskovou, tu milou dámu co nic neskrývá." Poradí i s věcmi mimo reality a peníze. Kdo nepozná tak neuvěří. Nadále zůstávám věrný zákazník. Tomáš

Tomáš Kraus

Paní Blanka Rosková je naprosto výjimečná realitní makléřka. Opět po někoolika letech jsem se na ni obrátila s požadavkem na prodej svého bytu, ujala se celé záležitosti a postarala se o vše tak, že jsem byla bez starostí. Kromě fotografií bytu vytvořila reálnou videoprohlídku, která podstatně ovlivnila i urychlila prodej a to za mnou požadovanou cenu. Jako pro klientku pro mně, ale i pro kupujícího udělala maximum. Vše řídila tak, aby celý proces probíhal dle pravidel a k oboustranné spokojenosti. Spolupráce s paní Blankou Roskovou je velmi příjemná a můžu ji jen doporučit.

Jarmila Marxová

Paní Rosková je opravdu profesionál, velmi milá, vstřícná a ochotná.Na svojí práci si dává opravdu záležet a je to vidět. Nemá problém s vámi mluvit o víkendech nebo pozdě večer. Nikdy se nestalo, že by nám v něčem neporadila popř. nezjistla odpověď na naše otázky, nebo problémy a co je důležité, do ničeho netlačí. Naopak pro nás udělala i věci, které opravdu nemusela. Při našem prodeji ideální poloviny domu, komunikovala s druhým majitelem za nás (špatné vztahy) a dokázala tím neuvěřitelný obrat, který pro nás znamenal opravdu hodně a já jsem ji za to moc vděčná. I přes nelehké situace se jí nakonec povedlo prodat za částku, o které jsem já pouze snila. O vše v rámci prodeje se postarala sama a my jsme chodili pouze k podpisu.To je pro nás velká výhoda a super servis. Prodejem naše spolupráce neskončila, právě naopak. Využíváme i nadále další služby v rámci financování (hypotéka, pojistění nemovitosti, životní pojištění a také úrazové pojištění). Chtěla bych ještě jednou poděkovat a můžu opravdu jen DOPORUČIT. - Bugárová

Daniela Bugárová

Paní Roskovou mi doporučila sestra, které zařizovala koupi, financování i pojištění bytu k její velké spokojenosti. Proto jsem se na pí Roskovou s důvěrou obrátil při koupi bytu a mohu jen chválit profesionální přístup, znalosti a ochranu svého klienta. Paní Rosková je makléř, finanční poradce i "právník" v jednom velkém srdci s lidským přístupem. Vše dotáhne do posledního detailu. DOPORUČUJI a děkuji - Zdeněk Technik

Zdeněk Technik

Spolupráce s paní Roskovou byla výborná. Velmi oceňujeme její zodpovědný přístup a férové jednání. Při vybírání nemovitosti nám hodně pomohla videoprohlídka s popisky, díky které jsme si mohli předem lépe udělat představu o uspořádání a velikosti bytu. Další velkou výhodou pro nás byl kompletní servis, který nám paní Rosková poskytla (zprostředkování koupě bytu, vyřízení hypotéky, pojištění), což velmi usnadnilo a zrychlilo celý proces. Jednání byla vždy věcná, vše nám bylo trpělivě vysvětleno. Především díky ní vše proběhlo rychle a bez komplikací. Děkujeme a rozhodně doporučujeme. Kovářovi

Lucie Kovářová

Dobrý den, spolupráce s paní Roskovou byla výborná, vše na čem jsme se dohodly po celou dobu platilo. Prodej proběhl ke spokojenosti obou stran. Doporučuji a děkuji Štarchová

Iva Štarchová

Velmi oceňujeme jednání, přístup a postup paní Roskové při koupi bytu. Jednání a vystupování jsou na vysoké profesionální úrovni. Po celkovém sblížení je pro nás jako rodinný přítel. Je vstřícná a ochotná v kteroukoliv denní dobu. Kromě koupi bytu zajistí i další související věci spojené s bytem. Paní Rosková může sloužit za vzor všem makléřům. Vřele ji doporučujeme a ještě jednou jí za vše děkujeme. Jan a Ivana Bílkovi

Jan a Ivana Bílkovi

Paní Rosková je ochotná, příjemná a profesionální. Při zařizování hypotéky mi se vším poradila, ihned rozpoznala, že jsem člověk, který vše odkládá na pozítří a proto mě neustále upozorňovala, které dokumenty mám obstarat, podepsat, přinést apod. Bez její péče bych byl dnes nejspíš bezdomovec. Kdykoli jsem se mohl na paní Roskovou obrátit s prosbou o radu a vždy mi byla poskytnuta.

Václav Šoltys

Paní Rosková mi velmi pomohla při refinancování hypotéky, sestavila životní pojištění dle potřeb a vše ochotně zařídila. O každé informaci a postupu okamžitě informovala. Je ochotná, příjemná a časově se přizpůsobí. Za což ji děkuji a vřele doporučiji.

Libor Štěrba

Paní Roskovou zná celá naše rodina více než 10 let. Naše spolupráce byla započata stavebním spořením a pokračovala se sjednáním životního pojištění až po koupi bytu, se kterým mi velmi pomohla. Pro mou situaci vybrala nejvhodnější financování nemovitosti a ve své podstatě zařídila kompletní realitní servis, přičemž kontrolovala, abych nikomu nenaletěl. Paní Rosková je operativní, rychle reaguje, je ochotná, příjemná a časově se přizpůsobí klientům. Spolupráci s ní tedy mohu vřele doporučit.

Tomáš Hojný

Jednání s paní Blankou Roskovou je vždycky příjemné a věcné. Upozorní na další možnosti i rizika správy peněz i mimo konkrétní předmět jednání, aby klient získal ucelený přehled o svých investicích. Jedná přímo, srozumitelně, nic nevnucuje. A dobře jsme si povídaly i o běžných životních věcech, které pro mě jako klientku, byly v té chvíli aktuální. Je profesionálka s přehledem.

Nikola Korčáková

Jednání s paní Blankou Roskovou je vždycky příjemné a věcné. Upozorní na další možnosti i rizika správy peněz i mimo konkrétní předmět jednání, aby klient získal ucelený přehled o svých investicích. Jedná přímo, srozumitelně, nic nevnucuje. A dobře jsme si povídaly i o běžných životních věcech, které pro mě jako klientku, byly v té chvíli aktuální. Je profesionálka s přehledem.

IV VI

Jednání s paní Blankou Roskovou je vždycky příjemné a věcné. Upozorní na další možnosti i rizika správy peněz i mimo konkrétní předmět jednání, aby klient získal ucelený přehled o svých investicích. Jedná přímo, srozumitelně, nic nevnucuje. A dobře jsme si povídaly i o běžných životních věcech, které pro mě jako klientku, byly v té chvíli aktuální. Je profesionálka s přehledem.

Hana Severová

Velmi příjemná, rychlá, perfektní a profesionální práce. Můžeme jen doporučit

Martina Dvořáková

Chci Vám poděkovat za vaši profesionalitu a lojálnost vůči klientům.

Josef Kotyk

Dobrý den . Paní Roskovu jsem poznala před pár lety když jsme jí kontaktovali a požádali aby nám pomohla prodat byt. mysleli jsme si že to bude rychle a že do pár měsíců se budeme zařízovat v novém, ale opak byla pravda. Jelikoš paní Rosková je svědomitá a ví co dělá a pozná všechny strasti, zjistila velké nezrovnalosti. Vlastně diký ní jsme zjistili že byvali majitel nám prodal jen polovinu bytu protože ta druhá byla přistavěna načerno, zahrada patří městu a realitka která nám to prodala tak nás zapoměla informovat , nebo o ničem netušila protože nebyla tak svědomitá a o nemovitosti si nepozisťovala nic. Paní Rosková nad náma jen tak nemávla rukou a nenechala nás na holičkách ale začla nám pomáhat aby jsme všechno zlegalizovali a sprovázela nás až do konce. Byt jsme nakonec společně prodali so všetkým jak má být a pustili jsme se do hledání nového kde nás pani Rosková také sprovázela a dohlédla aby jsme znovu nedopadli ako předtím. Věnuje se nám do dnes a zasílá nám informace co se týka financí, ako postupovat před ukončením doby Fixace, ponukla nám pojištění majetku pro nás na míru protože ví ya ten čas jak to máme s financema a co si můžeme dovolit. Rozhodně je to člověk který ví co dělá a že ve svém řemesle se vyzná a věnuje se mu né jenom na sto procent ale když je to potřebné tak i na x procent. Moc jí za to děkujeme a za trpělivost s náma protože né jednou to s náma neměla lehké

Eliška Plevová

Pokud chcete prodat svou nemovitost, svěřte se pani Blance Rozkové, info@reality-finance-zajištění.cz Vyjmenuji výhody-podrobný náběr nemovitosti, následně doporučí úpravy pro ůspěšný prodej. Asi nejvíc je zpracování video prohlídky nemovitosti (odpadá chození do bytu) + výhody okolí a lokality Sama vyhledává vhodnou banku na hypotéku, kterou operativně zpracuje. Hlavně jsem se nemusela o nic starat, což byl pro mě luxus.

Věra Miková

Výborná makléřka, věnuje se maximálně své práci, profesionálka. Paní Rosková umí dobře jednat s lidmi. Ochota, vstřícnost, doporučuji.

Iveta Tvrdá

Prošla s klientem celou smlouvu o úvěru a upozornila klienta na důležité věci ve smlouvě. Maximalní spokojenost a můžu jenom doporučit. Velice dobře informuje i realitách. Příjemné vystupování.

Hana Šimonová

Paní Rosková je vynikající realitní makléřka. Má velmi profesionální jednání, je spolehlivá, vstřícná, umí dobře jednat s lidmi. Jakékoliv problémy pomáhá okamžitě řešit. K prodeji naší nemovitosti nám též pomohla video prohlídka, kterou paní Rosková velmi pěkně zpracovala. Spolupráci s paní Roskovou hodnotíme velmi kladně a doporučujeme.

Andrea Spěšná a Lenka Hornová

Vše bych okomentoval a ohodnotil velmi kladně, hlavně takový přístup "nic nevzdávat" a jít znovu do toho. To je to , čeho si na prodeji cením nejvíce. Konkurence totálně bez šťávy a energie.

Radek Doskočil

Spolupráce s paní Roskovou byla vždy na dobré úrovni. Budu-li v budoucnu něco potřebovat, ráda se na ní obrátím.

Alena Rejmanová

Musim sa priznat ze to s nami pani Roskova nemala lahke : dvaja Slovaci a to este aj zena na materskej....a dokazala to! Klobuk dolu !!! Pomohla nam skombinovat uveru s hypotekou na mieru v tejto tazkej dobe s primeranymi splatkami. Vdaka Pani Roskovej uz nebudeme musiet riesit podnajom a konecne zacneme novy zivot vo svojom!!! Bola to klukata cesta,kym sme sa dostali k cielu ale stalo to za to.Nedala sa odradit ani tym,ze sme "cudzinci" a pristupovala ku vsetkemu zodpovedne a profesionalne. Este raz velka vdaka! Konecne budeme vo svojom :o)

Andrea Fraňová

Paní Roskovou znám přibližně 13 let, kdy jsem u ní uzavírala své první stavební spoření. Protože ve mně svým přístupem vzbudila důvěru, obrátila jsem se na ni také o radu ohledně nevýhodně uzavřené pojistky. Paní Rosková mi velmi ochotně poradila, v současné době řešíme další stavební spoření a radí mi i v oblasti penzijního připojištění. Za sebe mohu napsat, že jsem se zatím nesetkala s nikým, kdo by mi vše tak dobře vysvětlil a poradil. A hlavně - do ničeho mě nenutil. Paní Roskové si velice vážím a nemohu jinak než ji každému doporučit. Moc jí touto cestou děkuji za ochotu a vstřícnost při každém jednání. Škodová

Dagmar Škodová

Zdravím p.Rosková. Mám rád lidi kteří mě mají rádi a nepodvádí, mám ve Vás velkou důvěru. Tím to Vám chci popřát krásné prožití svátků vánočních a bohatého Ježíška. A až nastane ten praví čas tak se budu těšit na další spolupráci. Vám přeji jen to nejj. Děkuji.

T. Kraus

Paní Rosková je příjemná profesionálka na svém místě. Dokáže vždy srozumitelně poradit,ať už se jedná o prodej/koupi bytu,stavební spoření,ale také pojištění domácnosti či životní pojištění.Její osobu mohu jen doporučit. Plíhal J. Za dlouhé roky spolupráce jsem s jejími službami vždy spokojen

Plíhal

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stáhněte si zdarma

Pět užitečných tipů pro vaši peněženku

zpracováním osobních údajů